piątek, 23 stycznia 2015

"Brylancik"Podczas wizyty w sklepie stacjonarnym z koralikami znalazłam kaboszony imitujące kryształy Swarowskiego, bardzo ładnie się błyszczą( prawie jak brylanty) i miały interesujące kolory. Wybrałam trzy kolory popielato srebrny, bordowy i fioletowy.  Dzisiaj pokażę co zrobiłam z popielatych kaboszonów.
Komplet kolczyki i medalion w odcieniach szarości. Ostatnio zrobiłam kilka prac w takich kolorach. Kolor szary ma mnóstwo odcieni więc jest w czym wybierać.Kolczyki wykonane haftem koralikowym, kaboszon otoczony koralikami Preciosa 11/0 w kolorze srebrno popielatym i perełkami 5 mm popielatymi. Zawiesiłam je na biglach angielskich w kolorze srebrnym.

Naszyjnik wykonałam w takiej samej technice, dodałam tylko kryształki szklane 3x4 mm w kolorach popielatym, białym i czarnym. Medalion jest zawieszony na metalowej krawatce w kolorze srebrnym. Można go nosić na łańcuszku lub na wstążce. Dzień ponury, brak słońca to i zdjęcia wyszły beznadziejne i nie uchwyciły blasku jaki mają naszyjnik i kolczyki w rzeczywistości.
Wkrótce pokażę co zrobiłam z pozostałymi kryształkami które ostatnio kupiłam, mam zamiar zrobić  kolczyki ale jeszcze nie wiem jakie.
Miło że tu jeszcze zaglądacie i komentujecie. Komentarze dają kopa do pracy, bo czasem brak weny lub leń powoduje że się nic nie robi. Pozdrawiam Wszystkich ciepło w ten ponury dzień.

2 komentarze:

hmm...