czwartek, 26 marca 2015

Bransoletki i niespodzianka...

Dostałam pierwsze życzenia świąteczne z niespodzianką. Listonosz przyniósł przesyłkę , małą kwadratową i od razu pomyślałam ( ja nic nie zamawiałam ) więc co to jest?  Rozcinałam papier z ciekawością co w środku. W paczce był kuferek a w nim, no właśnie zobaczcie sami.Pisanki od  Wiesi z bloga  Ganutellelfi . Więcej przepięknych pisanek możecie obejrzeć zaglądając do Wiesi na jej bloga. Dziękuję bardzo za pisanki i przemiłą niespodziankę.


Jeszcze przedświąteczne drobiazgi robię, między innymi pracami zrobiłam dwie bransoletki. Oto one, pierwsza z szarych pereł w dwóch rozmiarach i koraliki Preciosa czarne 11/0.Druga bransoletka wykonana jest z koralików Preciosa mix na bazie metalowej. Bazę kupiłam i był to nie przemyślany zakup. Miałam problem wymyślić co z nią zrobić. Baza jest łamana na środku , ma zawias centralnie i nie można jej użyć do haftu koralikowego ( przy najmniej ja nie wymyśliłam jak to zrobić)  Koraliki  przymocowałam  srebrnym drutem. Jak będzie w noszeniu okaże się wkrótce.


Witam Wszystkich zaglądających. Tych którzy są tu pierwszy raz i tych stałych odwiedzających, miło mi że tu zajrzeliście. Zostawcie komentarz, przeczytam uważnie. Życzę Wam moi drodzy pogody słonecznej i ślicznych świąt Wielkanocnych.1 komentarz:

  1. takie niespodzianki są najfajniejsze :) spontaniczne i tyle radości potrafia przynieść człowiekowi :)

    Ostatnia bransoletka bardzo mi się podoba :)
    Agnieszka

    OdpowiedzUsuń

hmm...