czwartek, 18 grudnia 2014

Coś się robi......

Robię cały czas prezenty świąteczne dla przyjaciół i bliskich, nie wszystkie pokażę. Tylko te które już dałam osobom których w święta nie zobaczę. Głównie robiłam kolczyki ale trafiła się jedna robótka całkiem odbiegająca od koralików , jak to mam w nazwie bloga  "Koraliki i druciki" więc te drugie wzięły udział w zrobieniu prezentu. Na drutach zrobiłam maleńkie buciki z wełny, jak mi wyszły zobaczcie sami.

I zdjęcia kolczyków.


Komplecik z maleńkich kryształków ,zrobiłam kolczyki sztyfty i zawieszkę na łańcuszku dla przemiłej osoby w prezencie świątecznym.
 To nie wszystko , coś jeszcze się robi na świąteczne prezenty ale nie skończone jest więc pokażę kiedy indziej. Część robótek ma być niespodzianką ,może wręczona po świętach jak się spotkam osobiście z osobą dla której ja robię. Więc pokażę jak będzie to możliwe. To wszystko na dzisiaj, zapraszam znowu i pozdrawiam Wszystkich serdecznie w ten deszczowy i ponury dzień. Jakoś ten deszcz w śnieg nie chce się zamienić a było by tak ładnie na święta jak by posypało białym puchem.

4 komentarze:

 1. Kolczyki tradycyjnie wiesz jakie wiec skupie się na bucikach :) tez takie podobne kiedyś robilam i regularnie ubierałam małemu wiec jestem pewna ze obdarowana osoba się ucieszy i je wykorzysta :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak zwykle, wszytko piękne:)) A buciki, moja wnusia ze swoich różowych jest bardzo zadowolona:))
  Pozdrawiam Violu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Buciki piękne, mi bardzo spodobały się dwie pary kolczyków z niebieskimi i złotymi akcentami na przedostatnim zdjęciu.

  OdpowiedzUsuń
 4. piękności, a buciki słodkie są :)

  OdpowiedzUsuń

hmm...