poniedziałek, 29 czerwca 2015

W blasku szkła....naszyjnik

Dostałam od mojej koleżanki krople szklane przeźroczyste które przywiozła z wycieczki. Podarowała mi ich pięć i dostałam od niej zadanie coś z nich zrobić. Długo myślałam jak je wykorzystać i różne pomysły po głowie chodziły. Może bransoletkę z nich zrobić lub kolczyki. Na kolczyki wydały mi się za ciężkie więc stanęło na naszyjniku. Powstał naszyjnik w hafcie koralikowym cały biały.Krople szkła obszyłam koralikami Preciosa 11/0 białymi, perełkami 3mm i kryształkami 3 mm. Podszyłam je białą eko skórą i połączyłam w całość koralikami i perełkami na przemian z kryształkami.

Do regulacji długości dodałam łańcuszek, a całość zapinana jest na karabińczyk.Naszyjnik wypróbowałam , poszłam na urodziny do koleżanki w tym naszyjniku.
Pogoda nadal pochmurna i raczej deszczowa ale jak wyjdzie słońce to krople będą ładnie błyszczeć w blasku jego promieni.
Pozdrawiam wszystkich odwiedzających i zapraszam do komentowania.

2 komentarze:

  1. Mam podobne szkiełka, nawet podobnie je oplotłam, tyle, że zawiesiłam po 2 w kolczykach. Twój pomysł z naszyjnikiem lepszy, bo na pewno zdecydowanie lepiej nosić takie ciężkie szkiełka w naszyjniku :)

    OdpowiedzUsuń

hmm...