niedziela, 4 maja 2014

Śliwkowy komplet i majówka

Dobrze jest powłóczyć się po lasach i polach.Posłuchać śpiewu ptaków i ciszy dookoła. Takie sielskie widoki pooglądać i nawdychać się świeżego powietrza pełnego zapachu lasu i łąk kwitnących.Zrobiłam zdjęcia napotkanym kwiatom , pięknym kaczeńcom , fiołkom i kwiatom których nazwy nie znam. Bardzo lubię zapach kwitnącego rzepaku , taki miodowy i słodki ale i bzy w ogrodach pachniały pięknie. Również tulipany w pełnym rozkwicie w przeróżnych kolorach zdobiły  ogrody. Chce się żyć.

Kolczyki i naszyjnik w tonacji śliwkowej powstał w trakcie majowego wyjazdu. Użyłam kaboszonów w kolorze ciemnej śliwki, syntetyczne "kocie oko". Do obszycia kolczyków dobrałam koraliki Preciosa w rozmiarze 11/0 , 15/0 i koraliki o 6 kątnym przekroju w kolorze benzynkowym. Koraliki Fire Polish 3 mm okalają fioletowa perełkę i kryształki 4 mm na końcówce kolczyków. Bigle srebrne , zapięcie i końcówki do sznura w kolorze srebrnym.

4 komentarze:

  1. Piękny komplet, już pisałam że te kocie oka uwielbiam:) a w Twojej oprawie nabierają jeszcze piękniejszego wymiaru, u mnie majówka deszczowa więc z podziwiania natury nic nie wyszło....pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Pięknie wyszedł Ci ten zestaw. Kolor jest bardzo ciekawy. Kwiaty na pierwszym zdjęciu to kuklik zwisły:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Podobały mi się te kwiaty ale nazwy nie znałam, dziękuje za podpowiedź. pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

hmm...